Ana sayfa ÜrünlerTıbbi Cihaz Parçaları

Hafif Titanyum Alaşımlı Parçalar Yüksek Kimyasal Kararlılık Doğal Renk

Bugün geldiler! Vaov! harika görünüyorlar ve iyi uyuyorlar. Bir sonraki siparişte birkaç küçük değişiklik yapmak istiyorum. Siparişi onayladım ve iyi bir inceleme bıraktım.

—— Dustin

Onlarla çok mutluyuz, çok kaliteli. daha fazla parça sipariş etmeye hazırız.

—— Matt

Tüm titanyum ihtiyaçları için seni kullanmaya devam edeceğim Her zaman devam ettiği gibi mükemmel hizmet.

—— William

Ürünler alındı ​​ve gerçekten iyi yapıldı. Bunun için teşekkürler.

—— Hugues

Fabrika teknolojiniz çok güzel. Müşterinin 3B çizimleri yapmasına ve tasarlamasına yardımcı oluyoruz.

—— Akihiko

Ben sohbet şimdi

Hafif Titanyum Alaşımlı Parçalar Yüksek Kimyasal Kararlılık Doğal Renk

Lightweight Titanium Alloy Parts High Chemical Stability Natural Color
Lightweight Titanium Alloy Parts High Chemical Stability Natural Color

Büyük resim :  Hafif Titanyum Alaşımlı Parçalar Yüksek Kimyasal Kararlılık Doğal Renk

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: MH
Sertifika: ISO
Model numarası: MH041508function gtElInit() {var lib = new google.translate.TranslateService();lib.translatePage('en

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 100
Ambalaj bilgileri: plastic bag ,box,cartonfunction gtElInit() {var lib = new google.translate.TranslateService();lib.tr
Teslim süresi: 20-35days
Ödeme koşulları: T/T
Yetenek temini: 100000000000pcs
Detaylı ürün tanımı
Malzeme: titanyum süreç: cnc merkezi
renk: Doğal teslim: 25 GÜN
ad: Titanyum Alaşımlı Parçalar özellik: Yüksek Kimyasal Kararlılık
Vurgulamak:

titanium alloy parts

,

machining medical parts

Tıbbi ekipman parçaları hassas işleme özel precison parçaları titanyum tıbbi malzeme Gr5 Ti6Al4V

 

 

Tıbbi ekipman parçaları hassas işleme and are based onChinamedical grade 304 stainless steel. ve Çin kalite 304 paslanmaz çelik dayanmaktadır. Because chemical stability, acid and alkali resistance, high mechanical strength Çünkü kimyasal kararlılık, asit ve alkali direnci, yüksek mekanik mukavemet

 

 

Tıbbi Titanyumun Kullanım Alanları

Most all of us know someone who has required orthopedic surgery to replace a failing hip socket, shoulder joint or severely broken bone. Çoğumuz, başarısız bir kalça soketi, omuz eklemi veya ciddi kırık kemiğin yerini almak için ortopedik cerrahi gerektiren birini tanıyoruz. It's very likely medical grade titanium was the material of choice for the surgeons when reconstructing these parts of the body. Vücudun bu kısımlarını yeniden yapılandırırken cerrahlar için tıbbi malzeme titanyum tercih edilen bir malzemeydi. As evidenced in the previous section, natural titanium properties make it a perfect alloy to be used within the body. Önceki bölümde kanıtlandığı gibi, doğal titanyum özellikleri onu vücutta kullanılmak için mükemmel bir alaşım haline getirir.

Tıbbi sınıf titanyum üretiminde kullanılır:

 • pinler
 • Kemik plakaları
 • Vidalar
 • Barlar
 • çubukları
 • telleri
 • Gönderiler
 • Genişletilebilir göğüs kafesleri
 • Spinal füzyon kafesleri
 • Parmak ve ayak parmağı replasmanları
 • Çene-yüz protezleri

Tıbbi Sınıf Titanyum

Titanium 6AL4V and 6AL4V ELI, alloys made of 6% Aluminum and 4% Vanadium, are the most common types of titanium used in medicine. Titanyum 6AL4V ve 6AL4V ELI,% 6 Alüminyum ve% 4 Vanadyum alaşımları, tıpta kullanılan en yaygın titanyum tipleridir. Because of its harmonizing factor with the human body, these titanium alloys are popularly used in medical procedures, as well as in body piercings. İnsan vücudu ile uyum faktörü nedeniyle, bu titanyum alaşımları tıbbi prosedürlerde ve vücut piercinglerinde yaygın olarak kullanılmaktadır. Also known as Gr. Gr olarak da bilinir. 5 and Gr. 5 ve Gr. 23, these are some of the most familiar and readily available types of titanium in the US, with a number of distributors specializing in these specific grades. 23, bunlar ABD'de en çok bilinen ve kolayca elde edilebilen titanyum türlerinden bazılarıdır ve bu özel sınıflarda uzmanlaşmış bir dizi distribütördür.

Ti-6Al-4V and Ti-6Al-4V ELI offer greater fracture-resistance when used in dental implants. Ti-6Al-4V ve Ti-6Al-4V ELI, dental implantlarda kullanıldığında daha fazla kırılma direnci sunar. The implant procedure begins with the insertion of a titanium screw into the jaw. İmplant prosedürü çene içine bir titanyum vidanın sokulmasıyla başlar. The screw resembles and acts like the root of the tooth. Vida, dişin köküne benzer ve hareket eder. After an allotted amount of time has passed for the bone to have grown into the medical grade titanium screw, a fake tooth is connected to the implant. Kemiğin tıbbi sınıf titanyum vidaya büyümesi için ayrılan bir süre geçtikten sonra, implanta sahte bir diş bağlanır.

Tıbbi Titanyumun Faydaları

 • kuvvetli
 • Hafif
 • Korozyona dayanıklı
 • Maliyet açısından verimli
 • Toksik olmayan
 • Biyouyumlu (toksik olmayan VE vücut tarafından reddedilmemiş)
 • Uzun ömürlü
 • Sigara ferromanyetik
 • Osseointegrated (kemiğin yapay implant ile birleştirilmesi)
 • Uzun menzilli kullanılabilirlik
 • Esneklik ve esneklik insan kemiğine benzer

Two of the greatest benefits of titanium are its high strength-to-weight ratio and its corrosion resistance. Titanyumun en büyük avantajlarından ikisi, yüksek mukavemet / ağırlık oranı ve korozyon direncidir. Couple this with its non-toxic state and its ability to fight all corrosion from bodily fluids and it's no wonder titanium has become the metal of choice within the field of medicine. Bunu toksik olmayan durumu ve vücut sıvılarından gelen tüm korozyonla mücadele etme yeteneği ile birleştirin ve titanyumun tıp alanında tercih edilen metal haline gelmesi şaşırtıcı değildir.

Titanium is also incredibly durable and long-lasting. Titanyum da inanılmaz derecede dayanıklı ve uzun ömürlüdür. When titanium cages, rods, plates and pins are inserted into the body, they can last for upwards of 20 years. Titanyum kafesler, çubuklar, plakalar ve pimler vücuda yerleştirildiğinde, 20 yıla kadar sürebilir. And dental titanium, such as titanium posts and implants, can last even longer. Titanyum direkler ve implantlar gibi dental titanyum da daha uzun sürebilir.

Tıpta kullanım için titanyumun bir başka yararı, titanyum implantları olan hastaların MRI ve NMRI'larla güvenli bir şekilde incelenmesini sağlayan ferromanyetik olmayan özelliğidir.

Osseointegration is a unique phenomenon where your body's natural bone and tissue actually bond to the artificial implant. Osseointegrasyon, vücudunuzun doğal kemik ve dokusunun aslında yapay implanta bağlandığı eşsiz bir olgudur. This firmly anchors the titanium dental or medical implant into place. Bu, titanyum diş veya tıbbi implantı sıkıca yerine sabitler. Titanium is one of the only metals that allows for this integrati Titanyum bu entegrasyona izin veren tek metallerden biridir

 

İletişim bilgileri
Baoji Minghai Titanium Industry Co.,ltd.

İlgili kişi: Shelly

Tel: +86 17791807795

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)